Dodatki do złotej sukni

 

Podczas sylwestrowego wieczoru na parkietach często królują srebrne i złote kreacje, do których jednak pasują nie wszystkie dodatki. By prezentować się naprawdę wytwornie, należy dobierać je umiejętnie oraz rozważnie. Wybór torebki czy butów powinien być uzależniony między innymi od kroju oraz od koloru zakupionej przez nas sukienki.

Decydując się na złotą kreację, trzeba wiedzieć, iż taka sukienka jest już sama w sobie dość strojnym elementem garderoby i wymaga raczej spokojniejszych dodatków. Jeśli jednak wybierzemy akcesoria w takim samym kolorze, wówczas całość może wyglądać mdło, mało wyraziście, dlatego dodatków w złotym kolorze raczej należy się wystrzegać.

Bez względu natomiast na to, czy będzie nas interesować złota wieczorowa sukienka z cekinami czy też może jakakolwiek inna kreacja w złotej tonacji, to najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie wybór czarnych dodatków. Dodatki mogą ewentualnie posiadać delikatne złote akcenty, aczkolwiek nie przesadzajmy z błyskotkami, gdyż wówczas uzyskamy zupełnie odwrotny efekt.

Do złotej kreacji świetnie pasują również dodatki w kolorach bardziej neutralnych, na przykład w barwie cielistej. Trzeba jednak wiedzieć, że taki kolor także ma wiele odcieni. Najlepiej dopasować taki odcień, który będzie możliwie najlepiej komponował się z sukienką.

Wybór dodatków do sukienki zazwyczaj wiąże się również z doborem biżuterii. W przypadku sukienki złotej najlepiej postawić na delikatną biżuterię. Jeśli sukienka nie będzie posiadać ramiączek, wówczas ciekawie będą się prezentować masywne naszyjniki, na przykład z pereł. W przypadku sukienek z ramiączkami można założyć subtelny naszyjnik bądź zrezygnować z niego na przykład na rzecz kolczyków.

Złota sukienka jest niewątpliwie jasną i połyskliwą kreacją, w której każda kobieta będzie czuć się wytwornie i elegancko. Warto również wiedzieć, że złoto przepięknie współgra ze szlachetnymi kamieniami, między innymi z rubinami oraz szmaragdami. Trzeba jednak zadbać o to, by takie elementy były dopasowane do sukienki i do jej wykończenia.

Jeśli nasza kreacja będzie miała złoty, metaliczny połysk, wówczas warto zrezygnować z połyskliwych dodatków. Szczególną uwagę warto też zwrócić na dobór bolerka. Można wybrać bolerko z futrem bądź zdobione cekinami. Wówczas jednak dobrze jest zrezygnować ze strojnej biżuterii.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 20939 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/dodatki-do-zlotej-sukni/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435