Wieczorowa sukienka sylwestrowa z cekinami

 

Sylwestrowy wieczór to niewątpliwie jeden z najbardziej wyjątkowych wieczorów w ciągu całego roku. Właśnie wtedy każda z pań chce olśniewać swoją kreacją. Do dyspozycji mamy bardzo szeroki wybór tkanin i dodatków. Możemy postawić na cekiny, satynę lub na połyskliwy brokat.

Cekinowe tkaniny są niezwykle chętnie wybierane na sylwestrowe kreacje. Takie materiały właściwie przy każdym ruchu wysyłają świetlne sygnały, więc każda kobieta w takiej sukience powinna prezentować się wytwornie i oszałamiająco. Wieczorowa sukienka z cekinami będzie doskonale komponowała się z różnymi dodatkami. Można ją przykryć futrzaną etolą, ale można wybrać także klasyczny szal.

Szczególnie modne w tym sezonie są transparentne cekiny w mocnych, zdecydowanych barwach. Można więc postawić na cekinową kreację w zielonym czy w turkusowym kolorze, dobierając do niej czarne dodatki. Na czasie jest także połączenie turkusu ze złotem – w takich sukienkach każda z dam będzie się prezentowała więc nie tylko atrakcyjnie, ale również stylowo.

Wśród cekinowych kreacji możemy znaleźć także modele z dłuższym tyłem. W takich sukienkach najlepiej będą się prezentować szczupłe oraz wysokie panie. Kobiety nieco niższego wzrostu mogą natomiast postawić na krótką sukienkę z cekinami, do której można dobrać elegancką torebkę oraz klasyczne szpilki.

Cekinowa kreacja wieczorowa z całą pewnością będzie się najlepiej prezentować w obecności prostych dodatków. Tak też starajmy się komponować stroje, a wówczas uda nam się uniknąć wrażenia przepychu. Nadmiar błyskotek i świecidełek może bowiem sprawić, że wcale nie będziemy się prezentować elegancko i pięknie.

Wybierając sylwestrową kreację, musimy pamiętać, iż cekiny są połyskliwe oraz krzykliwe same w sobie. Jeśli zatem nie planujemy udziału w wytwornym balu sylwestrowym, a zamiast tego wybieramy się na imprezę do znajomych, wówczas wieczorową sukienkę można zastąpić również innymi strojami.

W wielu sklepach znajdziemy bluzki, na których skrzą się cekiny. Można je łączyć zarówno ze spódnicami, jak i nawet z klasycznymi dżinsami. Jeśli postawimy na czarne kolory, koniecznie pamiętajmy o tym, iż barwa ta najlepiej prezentuje się w towarzystwie zdecydowanych dodatków. Jej głębia jest wtedy niebywale pociągająca, wręcz magiczna.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 20911 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/wieczorowa-sukienka-z-cekinami/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435