Kreacje z wbudowanym stanikiem

 

Spośród wielu sylwestrowych kreacji możemy wyróżnić i takie, które nie pozwalają na założenie klasycznej bielizny. Należą do nich chociażby tiulowe mini i midi bez pleców, a także sukienki, które posiadają już wbudowany stanik. By w takiej sukni prezentować się wytwornie oraz oszałamiająco, na pewno trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów.

Przede wszystkim dobierając kreację na sylwestrowy wieczór zawsze należy pamiętać o tym, iż piersi powinny mieć właściwe wsparcie. Niekoniecznie muszą to być paski czy ramiączka. Chociaż obecnie istnieje naprawdę ogromny wybór różnego rodzaju biustonoszy, to szczególną uwagę można zwrócić na eleganckie sukienki bez stanika, które zapewniają maksymalną ochronę dla kobiecych piersi.

Jeśli zdecydujemy się pod sukienkę założyć stanik, wówczas koniecznie zadbajmy o to, by był on odpowiednio dobrany. Obwód nie może więc być zbyt mały, a miseczki nie powinny być zbyt płaskie. Paniom o obfitym biuście można polecić specjalne biustonosze, które optycznie zmniejszają rozmiar piersi. Piersi w takim staniku są podtrzymywane głównie przez szeroki mostek oraz odpowiednie ramiączka.

Jeśli niekoniecznie chcemy przykuwać uwagi swoim zbyt dużym biustem, wówczas możemy postarać się o wybór właściwej kreacji wieczorowej. Z myślą o takich kobietach tworzone są chociażby sukienki z wcięciami w talii, które dyskretnie odwracają uwagę od zbyt obfitego biustu. Można także wykorzystać kilka prostych tricków. Kobiety z dużym biustem powinny wybierać ciemniejsze kolory kreacji i stawiać najlepiej na gładkie, jednolite tkaniny. Dobrym sposobem odwrócenia uwagi od zbyt dużego biustu może być także zawieszenie na szyi delikatnego łańcuszka.

Paniom o nieco mniejszym biuście można natomiast polecić sukienki z wbudowanym stanikiem. Takie kreacje szyte są z wielu różnorodnych tkanin, więc na pewno nie będziemy mieć większych problemów z ich wyborem.

Sukienki z utwardzonymi miseczkami są dość powszechne. Można je znaleźć w sklepach w różnych fasonach. Filigranowym kobietom można polecić proste i klasyczne fasony sukienek, które można zestawiać z dodatkami w odważnych barwach. Natomiast paniom o nieco bardziej krągłym kształtom proponuje się kreacje z charakterystycznym tulipanowym dołem, który optycznie wysmukla uda oraz biodra.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 20797 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/sukienki-bez-stanika/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435